Urnor Kina

862768

URNOR, med lock, 1 par, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor i emaljfärger höjd ca 22 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 8

Urnor Kina

Budhistorik (9 bud)
6691183
1 600
6692800
6691183
1 300
6692716
6691183

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.