Oidentifierad konstnär oljemålning

862765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Figurkomposition, otydlig signerad samt daterad '90, olja på duk, ca 91x72 cm

Budhistorik (22 bud)
6694198
1 600
6692784
6694197
6692784
1 400
6694195
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.