Taklampa plafond art deco

862763

TAKLAMPA, ca 1930-/1940-tal, art deco, plafondmodell, 6 ljuspunkter, råglas, graverad dekor i form av stiliserat lövverk, diameter ca 99 cm

Nagg

Belysning, Taklampor

Taklampa plafond art deco

Budhistorik (47 bud)
6689952
14 000
6689951
13 500
6689946
13 000
6689940
12 500
6689945
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.