Litografi Victor Vasarely

862760

VICTOR VASARELY (1908-1997); komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 126/275, bildmått ca 66 x 66 cm

ej glasad, märken

Konst, Grafik, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Victor Vasarely

Budhistorik (17 bud)
6704619
4 200
6704247
6704247
3 800
6686987
3 600
6701964
3 600

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.