Skåp jugend

862754

SKÅP, 1900-tal, jugend, bemålat, dörr med fasettslipad spegel, fem lådor, invändigt med hyllplan, skuren dekor, metallbeslag, höjd ca 205, 99x48 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage, färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp jugend

Budhistorik (23 bud)
6683861
6683857
3 800
6674125
3 600
6673887
6673886
1 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.