Sideboard Avanti

862747

SIDEBOARD, 3 st, Avanti, Dux, höjd ca 74, bredd 114-170 cm

Skador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard Avanti

Budhistorik (3 bud)

6687129
6704170
6687129

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.