Båtmodell

862742

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, segelbåt, utförd i trä samt segel i tyg och detaljer i metall, löst stående i ställning, höjd ca 140 samt längd 120 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Hylla 2

Båtmodell

Budhistorik (9 bud)
6696623
6693941
650
6693257
600
6693255
550
6693254
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.