Skrivbordsstol

862737

SKRIVBORDSSTOL, 1950-tal, höj och sänkbar, underrede i metall på hjul, sits och rygg i textil, brickmärkt Harald Schmidt, Made in Norway, ERO, sitthöjd ca 47, rygghöjd ca 87 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, fläckar, skadad textil

Möbler, Stolar

Hylla 10

Skrivbordsstol

Budhistorik (17 bud)
6692205
6692815
6692205
1 400
6692814
1 300
6692205

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.