BYRÅ

862733

BYRÅ, sengustaviansk stil, tidigt 1900 tal, tre lådor, fanerad med rot, beslag av mässing, mässingsskodda fotavslut, höjd 86 cm, L 97cm, djup 50cm

Slitage vid toppskivan samt torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

BYRÅ

Budhistorik (22 bud)
6694037
6694033
2 800
6694005
2 600
6694032
2 600
6694005
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.