Mortel med stöt

862728

MORTEL MED STÖT i sten, tidigt 1900-tal. Höjd 17cm, Diam 21 cm

Bruksslitage med lagning

Diverse

Monter 4

Mortel med stöt

Budhistorik (16 bud)
6692879
6691375
950
6691727
950
6691375
900
6691725
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.