Oljemålning Reuben Chappel

862726

REUBEN CHAPPELL OF GOOLE (1870-1940): " Cometen of Carlshamn", signerad, olja på duk, 51x75 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Reuben Chappel

Budhistorik (24 bud)
6688249
8 600
6688241
8 400
6688228
8 200
6688239
8 200
6688228
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.