Dmitry Savchenko fotocanvas

862723

DMITRY SAVCHENKO (född 1970): "Cabweb morning in Pidhirtsi Castle" (actress Ekaterina Kruk), signerad och daterad Dmitry Savchenko 2016, 12/100, fotocanvas, ca 50x75 cm, oramad

Fotografi

Tavelvagn 3

Dmitry Savchenko fotocanvas

Budhistorik (5 bud)
6681993
500
6682840
450
6681993
6682838
6681993

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.