Fåtölj Mathsson

862717

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, rutig klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, smärre skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 21

Fåtölj Mathsson

Budhistorik (14 bud)
6683409
5 600
6683407
5 400
6683399
5 200
6683399
5 000
6683404
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.