Fåtölj Mathsson

862716

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, DUX, stomme i skiktlimmad bok, rutig klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, smärre skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 17

Fåtölj Mathsson

Budhistorik (23 bud)
6683895
5 800
6683873
5 600
6683881
5 400
6683873
5 200
6683872
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.