Spegel 1900-talets mitt

862712

SPEGEL, 1900-talets mitt, Wilkensons ramfabrik, Göteborg, rektangulär spegel med ramverk i teak, etikettmärkt, höjd 82, bredd 48 cm.

Något slitage.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel 1900-talets mitt

Budhistorik (7 bud)
6709963
600
6726616
550
6709963
500
6726615
450
6709963

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.