Spegel 1930/40-tal

862709

SPEGEL, 1930/40-tal, fasettslipad kant, bakomvarande ram i trä, höjd 71, längd 87 cm.

Något ytslitage, ställvis anlupet glas.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel 1930/40-tal

Budhistorik (15 bud)
6728301
6727783
1 900
6727783
6709965
1 400
6709965
900

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.