Sven X:et Erixson litografi Liljevalchs

862705

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad, 27/100, färglitografi, ca 100x70 cm

Fack 39

Budhistorik (13 bud)
6688186
2 400
6688088
6687966
6688087
1 900
6687966
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.