Max Papart portfölj 10 verk

862697

MAX PAPART (1911-1994): (10) Divertissements Multicolores, signerade och numrerade Max Papart, HC XIV/XV, färgetsning med carborundum och collage, ca 46x31 cm

Konst, Grafik, Selected

Monter 7

Max Papart portfölj 10 verk

Budhistorik (6 bud)
6691180
6 000
6688733
5 800
6687831
5 600
6687471
6686395

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.