Jacques Villon etsning

862694

JACQUES VILLON (1875-1963): "Le Pont de Beaugency", blyertssignerad Jacques Villon, 37/45, etsning, bildmått ca 31x21cm

Smärre gulnad

Fack 44

Jacques Villon etsning

Budhistorik

2021-01-12 kl 16:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.