Antonio Saura litografi

862693

ANTONIO SAURA (Spanien 1930-1998): Utan titel, signerad och daterad Saura -59, 18/50, litografi, bildmått ca 48x36 cm

Fack 43

Antonio Saura litografi

Budhistorik (13 bud)
6691520
1 900
6691443
1 800
6691182
1 700
6691441
1 700
6691182
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.