Uno Wallman akrylmålning

862691

UNO WALLMAN (född 1913): Vinterlandskap, signerad, akryl på duk, ca 46x55 cm

Smärre krackeleringar

Tavelvagn 3

Uno Wallman akrylmålning

Budhistorik (5 bud)
6689826
6689825
950
6689821
900
6689768
6683347
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.