Oljemålning marint motiv

862680

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "C.B Pedersen", signerad S Larsson, olja på duk, ca 45x64 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning marint motiv

Budhistorik (21 bud)
6688174
6688171
1 400
6688166
1 300
6688110
6688139

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.