HAY stolar

862679

SEBASTIAN WRONG, ''Neu 13'', stolar, 8 st, HAY, samtida, svärtat underrede av ek,sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, repor och fläckar förekommer, klisterrester

Möbler, Stolar, Design

Hylla 11

HAY stolar

Budhistorik (5 bud)
6685794
6685793
1 800
6685792
6685791
500
6685268

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.