BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

862677

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ''Superelips'', matbord, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt, höjd ca 70, 200x120 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador samt stötmärken förekommer

Möbler, Matbord, Design

Rum 6

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

Budhistorik (19 bud)
6688097
6 800
6688113
6 600
6688097
6 400
6688105
6 200
6688097
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.