BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

862676

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ''Superelips'', matbord/konfferens, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt BRUNO MATHSSON INTERNATIONAL MADE IN VÄRNAMO SWEDEN, höjd ca 70, 220x112 cm

Bruksslitage, mindre fuktfläckar, fanérskador förkommer

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN

Budhistorik (29 bud)
6688093
9 000
6688108
9 000
6688093
8 800
6688089
8 600
6688089
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.