Oljemålning marint motiv

862672

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp till havs, signerad K Sjöström, olja på duk, ca 35x49 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning marint motiv

Budhistorik (1 bud)

6686324
2021-01-11 09:04:13

2021-01-11 kl 19:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.