Wiktor Korecki olja på duk

862667

WIKTOR KORECKI (1890-1980): Vinterlandskap med å olja på duk, signerad, 61x92 cm

Ytslitage efter ålder, duk med intrycksmärken.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Wiktor Korecki olja på duk

Budhistorik (42 bud)
6720222
13 000
6719450
12 500
6720221
12 000
6719450
11 500
6720215
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.