Soffbord

862666

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, furu, med glasskiva, höjd ca 45, 100x100 cm

Bruksslitage, glasets hörn med nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord

Budhistorik (5 bud)
6689950
1 300
6683648
6683630
6678703
6678702

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.