Oljemålning Hubert Lindström

862662

HUBERT LINDSTRÖM (1900-1975): skepp till havs, signerad H Lindström, olja på duk, ca 35x45 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Hubert Lindström

Budhistorik (4 bud)

6688042
450
6688036
6687970
6686322

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.