Tallrikar

862650

TALLRIKAR, 2 st, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått samt emaljfärger, diameter ca 21,5 cm

Flera nagg på båda, slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 14

Tallrikar

Budhistorik (7 bud)
6687299
700
6687956
650
6687299
600
6687570
550
6687299
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.