Bordslampa art nouveau

862648

BORDSLAMPA, metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland,, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd (vasdelen) ca 33 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa  art nouveau

Budhistorik (14 bud)
6687948
6687964
6687948
6687962
950
6687948
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.