Ljuskrona

862642

TAKARMATUR, 1940-tal, betsat trä, 6 ljusarmar, bronserad metall, höjd 66, diameter 64 cm

Skärmar med skador, bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 2

Ljuskrona

Budhistorik

2021-01-12 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.