PER SUNDSTEDT, bordslampa modell Mars

862634

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59, diameter ca 47 cm

Ej funktionstestestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
6693283
1 600
6693275
6693275
1 300
6693280
6693275
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.