Atelje Lyktan bordslampor 1 par

862626

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampor, ett par, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59, diameter ca 47 cm

Ej funktionstestestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 1

Budhistorik (22 bud)
6693289
1 800
6694217
1 700
6693289
1 600
6694209
6693289
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.