Spegel rokokostil

862624

SPEGEL, omkring 1900, rokokostil, förgylld, skuren dekor och pastellage, fasettslipat spegelglas, ca 166x77 cm

Slitage och sprickor

Ändringar/tillägg
Rätt mått skall vara 166x77 cm

Speglar

Rum 17

Spegel rokokostil

Budhistorik (30 bud)
6691746
6691745
3 800
6691743
3 600
6691742
3 400
6691741
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.