Sideboard i koppar

862617

SIDEBOARD, 2000-tal, beklätt med koppar, invändigt med hyllplan, höjd ca 86, 60x125 cm

Bruksslitage, listen sitter löst vid ena skjutdörren

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard i koppar

Budhistorik (16 bud)
6694488
5 200
6690656
5 000
6690656
4 600
6694484
4 400
6690656
3 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.