Samling Silver 11 Delar 1893-1645

862613

SAMLING SILVER, 11 delar, 1893-1945, bestående av delar i olika modell och storlek, knivblad i stål, längd ca 11-25 cm, vikt ca 275 g exkl del med knivblad, vikt kniv med stålblad ca 105 g

Bruksslitage. Gravyr. Oxideringar. En skedblad modell Snäck med bucklor.

Silver

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (3 bud)

6690266
6700876
6690266
850

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.