Hans Ångsäter oljemålning

862611

HANS ÅNGSÄTER (född 1935): "Till marknaden", monogramsignerad, olja på pannå, ca 50x100 cm

Tavelvagn 1

Hans Ångsäter oljemålning

Budhistorik

2021-01-10 kl 18:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.