Patty Harpenau blandteknik

862610

PATTY HARPENAU (född 1959), Komposition, signerad och daterad 92, blandteknik på papper, 58x76 cm

Rum 18

Patty Harpenau blandteknik

Budhistorik (2 bud)

6688919
6688910

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.