Inga Borg akvareller

862609

INGA BORG (1925-2017): (2), Motiv med pojke och igelkott, Rävar, signerade Inga Borg, akvarell, ca 21x21 resp 16,5x26,5 cm

Fack 20

Inga Borg akvareller

Budhistorik (6 bud)
6691598
6691596
950
6691593
900
6691553
850
6676875

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.