Gunnar Theander akvarell

862608

GUNNAR THEANDER (1894-1975): Landsväg, signerad G Theander, akvarell, ca 47x58 cm

Vågigt papper

Tavelvagn 2

Gunnar Theander akvarell

Budhistorik

2021-01-12 kl 13:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.