Arne Olsson oljemålningar

862607

ARNE OLSSON (1918-2003): (4) Kompositioner, monogramsignerade AO, olja på duk, vardera ca 22,5x27 cm

Monter 22

Arne Olsson oljemålningar

Budhistorik (11 bud)
6691819
6691675
1 400
6691673
950
6691671
900
6691670
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.