Teckningar Nakenstudier

862599

TECKNINGAR, Nakenstudier, 2 st, tusch på papper, ena signerad och daterad Anna Merz 1974, 29x20 cm, den andra otydligt signerad och daterad 98, 29x31 cm

Konst, Teckningar

Tavelvagn 1

Teckningar Nakenstudier

Budhistorik (1 bud)

6676039
2021-01-07 13:45:51

2021-01-12 kl 12:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.