Bo Hultén färglitografi

862598

BO HULTÉN (född 1945): Figurkomposition, signerad Bo Hultén, E.A, färglitografi, 20x29,5 cm

Fack 23

Bo Hultén färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6682733
2021-01-10 02:17:02

2021-01-12 kl 18:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.