Bruno Mathsson klaffbord

862584

BRUNO MATHSSON, "Berit", klaffbord. björk och alm, hjultrissor, brännmärkt samt etikettmärkt, höjd 63, 80x41, vardera klaff 28 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 13

Bruno Mathsson klaffbord

Budhistorik (31 bud)
6687811
4 600
6687818
4 400
6687811
4 200
6687805
6687801
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.