BoConcept "Ogi"

862582

BOCONCEPT, "Ogi", snurrfåtölj, klädd med semianilinläder, underrede i borstad nickel, sitthöjd 45 cm.

Se även 862583

Bruksslitage, ytliga repor, enstaka fläckar.

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

BoConcept

Budhistorik (5 bud)
6708875
3 200
6705843
6705842
2 800
6692053
2 600
6689028

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.