Bruno Mathsson klaffbord

862581

BRUNO MATHSSON, "Berit", klaffbord, björk, hjultrissor, brännmärkt, höjd 63, 80x41, vardera klaff 28 cm

Repor och slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Bruno Mathsson klaffbord

Budhistorik (25 bud)
6687783
3 800
6687770
3 600
6687770
3 200
6687766
6687766
2 400

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.