Antal Anton Pecezely oljemålning

862572

ANTAL ANTON PÉCZELY (Ungern 1891-1963): Högmässa, signerad, olja på duk, ca 80x60 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Budhistorik (17 bud)
6690229
2 600
6689854
2 400
6688784
6688773
6688783

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.