Skånegård oljemålning

862571

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skånegård, enligt uppgift Gottorp, monogramsignerad och daterad 1911, olja på duk, ca 47x62 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Skånegård oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6689860
2021-01-12 12:00:09

2021-01-12 kl 18:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.