Sidobord 1 par

862568

SIDOBORD, 1 par, 1960/70-tal, björk, svartlackerade bordsskivor, höjd 42, 52x47 cm

En med lös skiva, repor och bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sidobord 1 par

Budhistorik (4 bud)

6687739
500
6687676
6687652
6687183

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.